Робота Експертної місії представників Управління ООН з наркотиків та злочинності в Україні

27 листопада

27  листопада у Державній митній службі України завершила роботу Експертна місія представників Управління ООН з наркотиків та злочинності. 

Метою місії стала оцінка потреб Держмитслужби у залученні міжнародної технічної допомоги (далі – МТД), спрямованої на протидію незаконному переміщенню вогнепальної зброї,  її частин, компонентів і боєприпасів через міжнародні поштові/кур’єрські відправлення.

У межах роботи місії, що тривала з 16 листопада, відбулась робоча зустріч співробітників Держмитслужби з представником місії Філіпом Джонсоном, консультантом Глобальної програми з вогнепальної зброї Управління ООН з наркотиків та злочинності. Під час зустрічі експерта ознайомили з діючим законодавством та процесом митного контролю за переміщенням поштових/кур’єрських відправлень. 

Крім того, представник місії відвідав місця міжнародного поштового обміну операторів поштового зв'язку, центральних сортувальних станцій експрес-перевізників Київської та Галицької митниць Держмитслужби, ознайомився з особливостями їхньої діяльності та оцінив потребу в залученні відповідної МТД.

Результатом діяльності експертної місії в Україні стане можливість для залучення допомоги ООН та  отримання Держмитслужбою  нового Проєкту МТД.