«Тютюнова фабрика» у автоцистерні: митники не випустили з України 65 тис. пачок сигарет

9 лютого
Odoo • Зображення та текст

Чернівецькі митники у взаємодії з ДБР виявили 65 тис. пачок сигарет у порожній цистерні вантажного автомобіля, загальна вартість яких становить 4,55 млн грн. 

Так, у пункт пропуску "Красноїльськ – Вікову Де Сус” на виїзд з України прибув порожній за документами вантажний автомобіль. Втім, під час застосування скануючої системи митники виявили у транспортному засобі сторонні вкладення, а саме - 130 ящиків цигарок "Marble" без марок акцизного збору. 

Незаконний товар був прихований від митного контролю в конструктивній порожнині, яка спеціально піддавалася переобладнанню та монтажу для незаконної оборудки.

За даним фактом працівники Чернівецької митниці склали протокол про порушення митних правил за ознаками ч. 1 ст. 483 МК України. Сигарети вилучені, також затримано напівпричіп-цистерну, орієнтовною вартістю 500 тис. грн. 

Санкція статті окрім конфіскації товарів і штрафу в розмірі від 50 до 100% вартості товарів передбачає в тому числі і конфіскацію транспортного засобу зі спеціально виготовленими сховищами, що використовувався для приховування безпосередніх предметів правопорушення.