Триває пошук директора Команди підтримки реформ Держмитслужби (RST SCS)

12 липня

Триває пошук директора Команди підтримки реформ Державної митної служби України.

Якщо Ви бажаєте вписати своє ім’я в історію масштабної реформи Держмитслужби, долучитися до команди професіоналів та разом йти назустріч перемогам (а перемоги вже є, і далі - ще більше), координувати цікаві проєкти, то, можливо, цей виклик саме для Вас?

З детальним переліком обов’язків, вимогами до кандидатів та умовами роботи можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/2SOJXut

Старт роботи планується у серпні 2021 року.

Для участі в конкурсі потрібно надіслати CV, аплікаційну форму, рекомендаційний лист англійською та заяву про нерозголошення на e-mail konstantin.prokhorov@gmail.com з темою листа “RST SCS Director” до 20 липня 2021 року включно.

Команда підтримки реформ – це команда українських професіоналів (не державних службовців), що надає цільову технічну підтримку Держмитслужбі у розробці та імплементації пріоритетних реформ. Діяльність експертів фінансується шляхом грантових коштів на Мультидонорському рахунку для стабілізації та сталого розвитку України (MDA) Європейського банку реконструкції та розвитку (EBRD), зокрема Європейський союз, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, США є донорами проєкту.