У Держмитслужбі обговорили стан надходжень до держбюджету

23 серпня
Odoo • Зображення та текст

22 серпня під головуванням заступника Голови Держмитслужби Сергія Звягінцева відбулась нарада з митницями. Під час зустрічі, зокрема, обговорили питання виконання індикативних показників доходів Державного бюджету України у серпні 2022 року.

Окремо заступник Голови Держмитслужби наголосив на наявності резервів надходжень митних платежів та персональній відповідальності керівництва митниць за повнотою їх справляння.
На нараді були підняті питання необхідності посилення заходів, спрямованих на підвищення достовірності декларування товарів, у тому числі застосування заходів митно-тарифного регулювання, правильності класифікації та визначення митної вартості товарів.
Проаналізовано виконання митницями митних формальностей, визначених за результатами застосування системи управління ризиками. Профільним департаментом надано рекомендації митницям щодо покращення роботи в цій сфері.
Наприкінці зустрічі митниці також поінформували про роботу підрозділів митного аудиту в період дії воєнного стану, проведення доперевірочного аналізу ризикових митних оформлень та вжиті заходи з організації взаємодії з суб’єктами господарювання щодо добровільного погашення боргових зобов’язань.