У «Шегинях» митники зупинили бус з LOUIS VUITTON та GUCCI: товар намагалися ввезти незаконно

17 листопада

У пункті пропуску «Шегині – Медика» під час огляду мікроавтобуса VOLKSWAGEN CRAFTER працівники митниці виявили незадекларовані брендові товари.

Для проходження митного контролю водій, 48-річний житель Тернополя, обрав смугу «зелений коридор». Тим самим він зазначив, що не переміщує товарів, обов’язкових для декларування та оподаткування митними платежами. 

Однак, після проходження рентгенографічного сканування та поглибленого огляду в багажному відділенні авто «знайшлися» сумки та гаманці GOYARD,  LOUIS VUITTON, GUCCI, DIOR, BRUNELLO CUCINELLI, а також брендове взуття та швейцарські годинники OMEGA.

За попередніми даними, вартість товару становить близько 500 тис. гривень. Щодо водія складено протокол про порушення митних правил, відповідно до ч. 2 ст. 471 МКУ.

Нагадаємо, при перетині кордону наземним транспортом у напрямку «в’їзд в Україну» всі товари, загальною вартістю понад 500 євро та вагою більше 50 кг підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню митними платежами.