У Виступовичах нова спроба незаконного ввезення цигарок на 2,4 млн гривень

30 серпня
Odoo • Зображення та текст

Житомирські митники спільно з прикордонниками 9 загону попередили спробу незаконного ввезення на митну територію України товару вартістю на 2,4 млн гривень. 

Порушення митних правил зафіксували у міжнародному пункті пропуску "Виступовичі", що на кордоні з Республікою Білорусь.
Під час митного контролю товару "пиломатеріали", який прямував з Республіки Білорусь до Одеси, з вивантаженням та подальшим відправленням вантажу до Китаю, виявлено тютюнові вироби білоруського виробництва майже 100 тисяч пачок.

Дана партія цигарок переміщувалась у вантажному автомобілі білоруської реєстрації громадянином Республіки Білорусь з приховуванням від митного контролю серед вантажу всередині зв’язаних у пакети дощок. 

Житомирськими митниками складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України, що передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів. Предмети правопорушення – тютюнові вироби, пиломатеріали, які використовувались для їх приховування, а також транспортний засіб, вилучено та розміщено на склад митниці. Водій, що вчинив митне правопорушення постане перед судом, який прийме рішення у справі.