Участь громадськості у роботі митниці: відбулося засідання Громадської ради при Держмитслужбі

14 квітня
Odoo • Зображення та текст

Сьогодні, 14 квітня, керівництво та очільники профільних підрозділів Державної митної служби України зустрілися з членами Громадської ради при Держмитслужбі для обговорення нагальних питань і планів подальшої співпраці.
 

Під час засідання сторони, зокрема, підвели підсумки роботи служби у першому кварталі 2023 року, визначилися з проблемними питаннями та запропонували шляхи вирішення, обговорили впровадження спрощень для бізнесу, механізм актуалізації профілів ризику у Держмитслужбі. 

Щодо останнього в.о. Голови Держмитслужби Сергій Звягінцев прокоментував: “Посиленню системи управління ризиками у Держмитслужбі приділено особливу увагу, на меті – якомога далі відвести ручне керування і здійснювати виявлення ризиків в автоматичному режимі”.


Крім цього Сергій Звягінцев анонсував запуск у поточному році розширеної служби підтримки Держмитслужби – Helpdesk, де в режимі 24/7 можна буде опрацьовувати і вирішувати актуальні питання від бізнесу і громадян.


Окремо учасники зустрічі зупинилися на обговоренні проєкту Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо встановлення особливостей проходження служби в митних органах та проведення атестації посадових осіб. Представники Держмитслужби і Громадської ради обмінялися зауваженнями і пропозиціями до поточної редакції законопроєкту, які плануються вноситись парламентарям для врахування.

Держмитслужба дякує активним представникам бізнесу за участь у формуванні та реалізації митної політики.