Угода про співробітництво та взаємну допомогу в митних справах між Україною та Королівством Іспанія – ініціатива Держмитслужби

11 вересня

10 серпня під час офіційного візиту Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби до Королівства Іспанія було підписано низку важливих документів. Серед них, Угоду між Україною та Королівством Іспанія про співробітництво та взаємну допомогу в митних справах.

Odoo • Зображення та текст

Ця угода передбачає взаємодію та обмін інформацією між митними адміністраціями України та Іспанії з метою зменшення кількості митних правопорушень, які завдають шкоди економічним, фіскальним, культурним та торговельним інтересам обох країн, а також для забезпечення безпеки у двосторонній торгівлі.

Угода розроблена за ініціативою Держмитслужби, відповідно до Закону України «Про міжнародні договори України». А вчора – підписана на вищому дипломатичному рівні. Команда Держмитслужби очікує, що в результаті підписання згаданої Угоди обидві країни матимуть поштовх до розвитку ефективного митного співробітництва, обміну інформацією, зменшення та запобігання митним правопорушенням, а також забезпечення економічної безпеки та наповнення Держбюджету.