Відбулась українська частина Підкомітету з питань митного співробітництва Україна-ЄС

16 серпня
Odoo • Зображення та текст

13 серпня відбулось засідання української частини Підкомітету з питань митного співробітництва Україна-ЄС з формування позиції Української сторони з питань для обговорення для участі у спільному засіданні Підкомітету.

З української сторони участь у нараді взяли: Владислав Суворов, заступник Голови Державної митної служби України, головуючий на засіданні; Олександр Москаленко, директор Департаменту митної політики Міністерства фінансів України; Микола Князевич, в.о. директора Департаменту міжнародної взаємодії Держмитслужби; представники профільних структурних підрозділів Держмитслужби та представники Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерства економіки України, Міністерства закордонних справ, Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства юстиції України.

Під час зустрічі сторони обговорили стан виконання домовленостей четвертого засідання Підкомітету та прогрес Держмитслужби у виконанні зобов'язань у митній сфері. У ході наради учасники погодили спільну позицію перед проведенням п’ятого засідання Підкомітету з питань митного співробітництва Україна-ЄС.

Зокрема, сторони на засіданні відзначили значні досягнення у питанні оновлення Додатку 15 Угоди про асоціацію між  Україною та ЄС, сфері впровадження програми АЕО, питанні приєднання до Конвенції про процедуру спільного транзиту та початок національного тестування NCTS, кадрових заходах перевірки доброчесності та оновлення персоналу тощо.