Відбулась зустріч Голови Держмитслужби з представниками Посольства CША в Україні

31 грудня
Odoo • Зображення та текст

29 грудня 2020 року Голова Держмитслужби Павло Рябікін зустрівся у форматі відеоконференції з в. о. заступника Голови Місії США в Україні Джозефом Пеннінгтоном, представниками Посольства США за проєктами міжнародної технічної допомоги, які фінансуються США.

Голова Держмитслужби окреслив пріоритетні напрями реформування, у тому числі у 2021 році. Серед них: створення єдиної юридичної особи, реформа системи управління персоналом, тестування працівників Держмитслужби, запровадження кримінальної відповідальності за контрабанду товарів, надання Держмитслужбі статусу правоохоронного органу, покращення матеріально-технічного забезпечення митниць у частині запобігання незаконному переміщенню зброї та наркотиків, створення і розвиток нових ІТ-систем, обмін інформацією зі США тощо.

Павло Рябікін повідомив під час зустрічі, що у грудні 2020 року проведено тестування працівників центрального апарату Держмитслужби щодо визначення рівня знань митного, антикорупційного законодавства та законодавства з питань державної служби. Для забезпечення дотримання міжнародних стандартів та підвищення прозорості процесу тестування відбулось із залученням міжнародних партнерів як незалежних спостерігачів. У наступному році планується організація та проведення тестування працівників територіальних підрозділів Держмитслужби.

Голова Держмитслужби висловив подяку міжнародним партнерам за надану підтримку у межах реалізації проєктів. Також спільно з партнерами з розвитку були окреслені кроки подальшої співпраці. На сьогодні Посольство США в Україні повністю підтримує презентовані пріоритети розвитку Держмитслужби та готове сприяти їхньому впровадженню.