Виявлено спробу ввезення на митну територію України продуктів харчування з приховуванням від митного контролю загальною вагою понад 3 тони

30 липня
Odoo • Зображення та текст

Департаментом боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби в зоні діяльності Львівської митниці виявлено спробу ввезення на митну територію України продуктів харчування з приховуванням від митного контролю загальною вагою понад 3 тони.

Так, під час проведення спеціальних заходів за участю посадових осіб Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил 30 липня близько 2 години у пункті пропуску «Шегині – Медика» митному посту «Мостиська» проведені митні формальності щодо автотранспортного засобу марки «Opel».

Водій вказаного транспортного засобу для здійснення митного оформлення подав митну декларацію, відповідно до якої ним переміщувались лише особисті речі.

За результатами проведення митного огляду у спеціально виготовлених сховищах (тайниках) виявлено продукти харчування різних найменувань загальною вагою понад 3 тони.

За даним фактом Львівською митницею складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 483 Митного кодексу України (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю).

Продукти харчування загальною вагою понад 3 тони, а також автотранспортний засіб марки «Opel» вилучено на склад митниці.