Вітаємо Одеську митницю з 226-тим днем народження!

26 квітня
Odoo • Зображення та текст

Шановні одеські колеги!

Щиро вітаю Вас від імені всього багатотисячного колективу Державної митної служби України з 226-тою річницею створення Одеської митниці!

Вже понад два сторіччя Одеська митниця пильнує за дотриманням правил чесної міжнародної торгівлі на південному кордоні України.

Починаючи з ХУІІІ століття Одеса опинилася на перетині потужних торговельно-економічних зв'язків з іншими країнами, тому Одеська митниця всі 226 років працювала напружено і відповідально.

Сьогодні одеські митники продовжують славні історичні традиції попередників. Тут працюють досвідчені, кваліфіковані фахівці, які забезпечують Одеській митниці високі показники та високий авторитет не лише в Україні, а й у світі. Одеські митники поповнюють державний бюджет, підтримують фінансово-економічну стабільність України.

Впевнений, що реформування Держмитслужби, її кадрове та технологічне оновлення надасть нового імпульсу Одеській митниці для ефективної боротьби з контрабандою і корупцією, подальшого захисту інтересів чесного бізнесу і держави. Зі свого боку зроблю все, щоб непроста і напружена праця митників отримала гідну винагороду.

Щиро бажаю Вам, дорогі колеги, спираючись на підвалини минулого, впевнено рухатись у майбутнє. Успіху у всіх починаннях, міцного здоров’я і родинного щастя та затишку!

Голова Державної митної служби України

Павло Рябікін