Вітання в. о. Голови Держмитслужби з Міжнародним днем митника

26 січня
Odoo • Зображення та текст

 Шановні колеги!26 січня 1953 року відбулась інавгураційна церемонія за участю 

17 членів-засновників Ради Митного Співробітництва. 1994 року РМС було перейменовано у Всесвітню Митну Організацію. Відтоді щорічно 26 січня відзначається Міжнародний День Митника.

За всю історію існування організації її членами стали 179 митних служб світу, які охоплюють майже 98% міжнародної торгівлі.

Державна митна служба України є активним членом ВМО, що запроваджує передові світові практики у митній справі та долучається до глобальних трендів у формуванні ланцюгів поставок товарів. Особливо актуальним це питання є в умовах поширення пандемії коронавірусу.

Митна служба держави – невід’ємна складова суверенітету і незалежності України, запорука забезпечення належного захисту державних економічних інтересів. Це ключовий орган, що сприяє національному розвитку кожної країни, зміцнення національної безпеки та збільшення надходження податків і зборів.

Без перебільшення можна сказати, що митниця це обличчя держави. Вже понад 30 років Державна митна служба України є ключовим гравцем у сфері формування та реалізації державної політики у сфері державної митної справи а також забезпечення захисту економічних інтересів України.

Міжнародний день митника нагадує всім нам, що нас як країну захищають не лише солдати, а й митники на державному кордоні. Жодна країна не є безпечною, якщо в них немає сильного та відповідального митного органу.

Ставлячи в пріоритет інтереси держави, ціла низка співробітників Держмитслужби цілодобово виконує свої обов’язки на митних постах та пунктах пропуску, без сумніву рухаючи нашу державу вперед.

Тому дозвольте привітати кожного з Вас, колеги, хто, не дивлячись на складнощі процесів реформування, сумлінно виконує свої обов'язки та продовжує працювати на благо нашої держави. 

Окремо хочу подякувати ветеранам Митної служби, які упродовж багатьох років стояли на захисті економічних інтересів нашої країни і чий внесок в розбудову митної справи переоцінити неможливо.

Колеги, у цей святковий день хочу побажати Вам миру і добра, міцного здоров'я, мирного неба над головою та родинного достатку!

Слава Україні!


В. о. Голови Держмитслужби

Вячеслав ДЕМЧЕНКО