Звертаємо увагу журналістів

2 вересня

Шановні колеги – журналісти, останні тижні  в медіа з’явився ряд негативних публікацій щодо діяльності Державної митної служби та нових кадрових  призначень.

Odoo • Зображення та текст

Просимо звернути увагу, що на даному етапі Державна митна служба працює у штатному режимі 24/7  та паралельно проводить кадрові і структурні  зміни, які націлені на забезпечення    ефективної роботи й виконання професійних обов’язків її співробітників, а  також якісного та швидкого обслуговування громадян. 

Зміни у керівництві Держмитслужби та її територіальних органів часто супроводжуються інформаційними кампаніями. Їх ініціюють особи та угруповування, для яких заходи Митної служби з підвищення прозорості і боротьби з корупцією є небажаними та становлять небезпеку, адже виникає загроза відповідати за свої злочинні схеми перед законом.

Ми просимо журналістів бути пильними, не дати використати себе у замовних атаках та не вводити в оману свою аудиторію, що прагне чесних новин та оцінок роботи Митної служби.

Просимо всіх зацікавлених звертатися за офіційною інформацією, роз’ясненнями та уточненнями до пресслужби Держмитслужби, електронна адреса press@customs.gov.ua.