20-те підприємство в Україні отримало статус АЕО: вітаємо ТОВ “Бюро Вин” з успішним завершенням процедури оцінки!

18 грудня
Odoo • Зображення та текст

Державна митна служба України продовжує спільно з підприємствами розвивати програму авторизованого економічного оператора в Україні. Вже 20 підприємств, які виконують різні ролі у міжнародному ланцюзі постачання (виробники, експортери, імпортери, митні представники, експедитори), отримали сертифікати АЕО. 

Тому наші вітання 20-му підприємству зі статусом АЕО - ТОВ “Бюро Вин” (засновник мережі Goodwine)!

Авторизований економічний оператор - статус, який засвідчує надійність та прозорість діяльності компанії. Це світова практика, яка демонструє відкрите та результативне партнерство між державою та бізнесом. Так, контрольні процедури можуть бути швидкими, а перевірки - простими. 

Окремо хотіли б звернути увагу підприємств, які планують подавати заяви на отримання авторизації АЕО або авторизації на застосування спрощень, що запорукою щонайменше 50 відсотків вашого успіху в отримані авторизації є здійснення вами ґрунтовної, всебічної самооцінки. Така самооцінка має здійснюватися з урахуванням ролі підприємства в міжнародному ланцюзі постачання, специфіки діяльності підприємства та авторизації, яку підприємство планує отримати. Дієвим інструментом для здійснення такої самооцінки є анкета самооцінки підприємства, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 27.10.2022 №1092 (зі змінами).

Більше про статус АЕО та авторизації на застосування спрощень - https://customs.gov.ua/deiaki-pitannia-funktsionuvannia-avtorizovanikh-ekonomichnikh-operatoriv