Держмитслужба продовжує розвивати співпрацю зі Всесвітньою митною організацією, зокрема у сфері імплементації політики ґендерної рівності

26 травня
Odoo • Зображення та текст

24 травня 2023 року Держмитслужба взяла участь у засіданні віртуальної групи ВМО з питань ґендерної рівності та різноманітності. Віртуальна робоча група є платформою для обміну досвідом та передовою практикою між країнами-членами організації з питань ґендерної рівності та різноманітності. 

Під час зустрічі Йоханна Тернстром, проєктна менеджерка ВМО з ґендерних питань, відзначила, що 💬Всесвітня митна організація та її голова Куніо Мікурія надають особливого значення реалізації ґендерної політики в митних адміністраціях країн-учасниць. Крім того, вона поінформувала про результати семінару з підготовки тренерів з ґендерної рівності, який відбувся в Брюсселі у березні 2023 р., учасницею якого стала і представниця Держмитслужби. 

Під час засідання відбулася презентація доповнень та змін до Інструменту організаційної оцінки з ґендерної рівності ВМО та основних результатів щорічного опитування ВМО в частині ґендерної політики, а представниці митних адміністрацій Індонезії та Німеччини поділилися досвідом щодо передових практик імплементації ґендерних політик у  митних адміністраціях. Також під час зустрічі відбулося голосування за кандидатів на посади нового Голови та Заступника Голови віртуальної групи ВМО на наступний період 2023 — 2024 рр.