Держмитслужба продовжує розвивати співпрацю зі Всесвітньою митною організацією, зокрема у сфері імплементації політики ґендерної рівності

10 листопада
Odoo • Зображення та текст

8 листопада 2023 року Держмитслужба взяла участь у засіданні віртуальної групи ВМО з питань ґендерної рівності та різноманітності. Віртуальна робоча група є платформою для обміну досвідом та передовою практикою між країнами-членами організації з питань ґендерної рівності та різноманітності. 

Під час зустрічі Йоханна Тернстром, проєктна менеджерка ВМО з ґендерних питань, відзначила, що Всесвітня митна організація та її голова Куніо Мікурія надають особливого значення реалізації ґендерної політики в митних адміністраціях країн-учасниць. Крім того, вона поінформувала про заходи з просування ґендерної рівності та різноманітності, що відбулися у 2023 році, а саме: семінар з підготовки тренерів з ґендерної рівності, який відбувся в Брюсселі у березні 2023 р., учасницею якого стала і представниця Держмитслужби; конференція мережі ВМО з гендерної рівності та різноманітності, що відбулася в вересні 2023 року, в якій взяли участь радниця з гендерних питань та заступник Голови. 

Під час засідання відбулася презентація остаточної версії Інструменту організаційної оцінки з ґендерної рівності ВМО, а представниці митних адміністрацій Ефіопії та Бельгії поділилися досвідом щодо передових практик імплементації ґендерних політик у  митних адміністраціях. 

Нагадаємо, що Держмитслужба є активним учасником віртуальної робочої групи ВМО з ґендерної рівності та різноманітності з січня 2022 року.