Представники Держмитслужби обговорили з румунськими колегами актуальні питання міжнародного застосування NCTS

12 грудня
Odoo • Зображення та текст

9 грудня в пункті пропуску «Порубне-Сірет» Чернівецької митниці відбулась зустріч представників Держмитслужби із посадовими особами митних органів суміжних країн-членів ЄС з питань спільного транзиту. Делегація Держмитслужби обговорила актуальні питання міжнародного застосування NCTS з румунськими колегами за участі експертів Консультативної місії ЄС в Україні (EUAM). 

Сторони обмінялись думками щодо початку міжнародного застосування спільного транзиту в Україні, а також можливості зменшення черг на кордоні за рахунок збільшення обсягів оформлення декларацій в NCTS.  

Odoo • Текст та зображення
Odoo • Зображення та текст

Румунські колеги зазначили, що готові надавати підтримку в частині навчання посадових осіб митних органів України щодо роботи з операціями спільного транзиту та поділились досвідом щодо проведення інформаційної кампанії з питань NCTS для збільшення кількості переміщень під процедурою спільного транзиту. 

Загалом, в рамках роботи делегації Держмитслужби під головуванням заступника Голови Владислава Суворова в основних пунктах пропуску з країнами-членами ЄС було проведено низку двусторонніх міжнародних зустрічей з представниками митних органів Республіки Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії, а також перевірено стан організації роботи з питань спільного транзиту у пунктах пропуску «Ягодин-Дорогуск», «Краківець-Корчова», «Рава-Руська-Хребенне», «Шегині-Медика», «Ужгород-Вишнє Нємецьке», «Чоп-Захонь» та «Порубне-Сірет».

Odoo • Текст та зображення