47 пакетів з марихуаною та понад 2150 пачок сигарет дістали закарпатські митники із кабіни вантажного тягача

23 листопада
Odoo • Зображення та текст

Тайники з сигаретами та наркотиками допомогла виявити митникам стаціонарна скануюча система, що діє на кордоні з Угорщиною. 

Нагадаємо, сьогодні вночі, 23 листопада, на митному посту «Тиса», що на кордоні з Угорщиною, закарпатські митники під час перевірки вантажівки натрапили на кілька сховок з прихованими тютюновими виробами і наркотиками, викривши злочинні дії закарпатського перевізника.

На підставі аналізу та оцінки ризиків вантажівку скерували на сканування, де на моніторі виявили, що порожнини кабіни чимось заповнені.

За допомогою технічних засобів митного контролю інспектори-пошуківці дістались до кількох тайників з понад 2150 пачками сигарет різних марок з українським акцизом. Окрім тютюнової контрабанди було виявлено і 47 пакунків з речовиною, схожою на марихуану. 

Викрите правопорушення буде задокументовано за ч. 1 ст. 483 Митного Кодексу України. Крім цього, до правоохоронних органів буде направлено повідомлення про можливе кримінальне правопорушення за ознаками ст. 305 Кримінального кодексу України.