Департамент боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби виявив спробу ввезення товарів з порушенням прав інтелектуальної власності

15 червня
Odoo • Зображення та текст

Департаментом боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби спільно з управлінням боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Одеської митниці Держмитслужби в зоні діяльності Одеської митниці Держмитслужби виявлено спробу ввезення товарів з порушенням прав інтелектуальної власності.

Так, на адресу київського підприємства із Китайської Народної Республіки переміщувалися пластикові яйця із написом «LOL SURPRISE» в середині яких знаходилися кондитерські вироби та лялькові аксесуари загальною кількістю 26 448 шт. (551 короба).

За результатами проведеного митного огляду було прийнято рішення щодо призупинення митного оформлення товарів, у зв’язку із можливими порушеннями прав інтелектуальної власності на комбінований знак для товарів і послуг «L.O.L. SURPRISE!».

На даний час митними органами призупинено митне оформлення вказаних товарів та направлено повідомлення правовласнику (компанія «МГА Ентертейнмент Інк.», США) про можливе порушення його прав.