12 березня в Держмитслужбі відбулась зустріч з представниками делегації Ісламської Республіки Афганістан

12 березня

Участь у зустрічі взяли перший заступник Голови Держмитслужби Іван Бережнюк та заступник Голови Владислав Суворов, делегацію Афганістану представляли заступник Міністра з питань митниці та доходів Міністерства фінансів Афганістану Муджеб ур Рахман Ширзад й засновник і Голова Світового торговельного центру в м.Кабул Забіула Зіармалл.

Odoo • Зображення та текст

Зустріч відбулася з метою обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва.

Сторони обговорили можливі шляхи митного співробітництва в рамках існуючих міжнародних договорів та перспективи укладання майбутніх.

Також визначали шляхи взаємодії на рівні митних адміністрацій країн, зокрема, щодо спрощення процедур митних формальностей, налагодження зв'язків між вищими навчальними закладами, що готують спеціалістів в митній справі обох країн, а також обмін досвідом в частині створення єдиного вікна, впровадження інституту АEО, розбудови митних адміністрацій. 

По результатах зустрічі сторони домовились обмінятись відповідними контактними особами по напрямках митної взаємодії, а також розглянути можливість щодо укладення в майбутньому міжнародно-правових актів з метою адміністрування допомоги в митних справах.