16-та Глобальна зустріч Регіональних структур ВМО

20 лютого
Odoo • Зображення та текст

18 лютого 2021 року розпочала свою роботу 16-та Глобальна зустріч Регіональних структур Всесвітньої Митної Організації. Участь від України бере заступник начальника управління – начальник відділу з організації діяльності Регіональних навчальних центрів ВМО Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби  Ірина Кикилик.

Сьогодні захід проводиться за допомогою платформи KUDO з перекладом на англійську та французьку мови. У Порядку денному окреслено ряд питань, винесених для обговорення, серед них:

- Введення в дію Стратегії ВМО з інституційного розвитку - Плану дій щодо пакету організаційного розвитку ВМО;

- Посібник для успішного переходу до віртуального навчання в реальному часі;

- Інструменти з управління людськими ресурсами на основі компетентнісного підходу для Регіонального Офісу з інституційного розвитку (РОІР) ВМО;

- Зміцнення співпраці і координації між Регіональними структурами на регіональному рівні;

- Інструменти та ініціативи ВМО: Останні розробки.

Зважаючи на обставини, спричинені пандемією COVID-19, документальну фазу зустрічі було проведено попередньо, шляхом електронного листування. Регіональний навчальний центр ВМО та Регіональний кінологічний навчальний центр ВМО (м. Хмельницький) активно брали участь у документальній фазі, під час якої країни-члени надавали пропозиції та коментарі стосовно інструментів, розроблених ВМО.

Шістнадцята глобальна зустріч Регіональних структур ВМО надасть учасникам хороші можливості для взаємодії та обміну досвідом.