Актуальна інформація про блокування пунктів пропуску польськими страйкарями

23 листопада
Odoo • Зображення та текст

МПП “Шегині” - “Медика”

Страйк польських перевізників поширився і на п/п ''Шегині” - “Медика''. Пропуск автобусів та легковиків здійснюється у звичайному режимі, проте вантажні транспортні засоби не пропускають взагалі.  

Перед п/п «Медика» у напрямку «в’їзд в Україну» черга з вантажівок налічує близько 1500 авто. Зі сторони України реальна черга наразі відсутня. У системі “еЧерга” в очікуванні близько 1000 авто.

МПП “Рава-Руська” - “Хребенне”

Польські страйкарі продовжують блокувати пункт пропуску. Черга вантажних автомобілів на польській стороні становить 600 авто. У системі “еЧерга” наразі зареєстровано 1022 вантажівки. 

МПП “Краківець” - “Корчова”

Страйк польських перевізників триває. Пропуск автобусів та легковиків здійснюється у звичайному режимі. Черга у напрямку «в’їзд в Україну» з вантажних автомобілів на польській стороні налічує понад 1200 одиниць.

МПП “Ягодин” - “Дорогуск”

Продовжується страйк польських перевізників перед пунктом пропуску “Дорогуск”. Наразі стало відомо, що протестувальники ймовірно блокуватимуть п/п до 01 лютого 2024 року. 

Сьогодні на ранок перед п/п накопичилося 800 вантажівок на в'їзд, на виїзд очікує 100 транспортних засобів. У системі “еЧерга” зареєстровано 2239 т/з на виїзд з України. 

Водночас за непідтвердженою інформацією є наміри поширити блокування також на пункт контролю “Нижанковичі” - “Мальховіце”. Там електронна черга з вантажних автомобілів на виїзд з України зросла з 1300 до 2000 автомобілів.