Держмитслужба посилює спроможності внутрішнього аудиту за найкращими практиками ЄС

12 січня
Odoo • Зображення та текст

У межах Меморандуму про співпрацю між Державною митною службою України та ВГО «Інститут внутрішніх аудиторів України» за підтримки проєкту EU4IBM, що впроваджується Міжнародним центром з розвитку міграційної політики (ICMD), посадові особи Управління внутрішнього аудиту успішно пройшли навчання та отримали Свідоцтво про закінчення спеціалізованого курсу з питань впровадження внутрішнього аудиту, внутрішнього контролю та управління ризиками на базі Інституту внутрішніх аудиторів України.

Цей навчальний захід був одним із серії заходів, запланованих міжнародними та національними експертами для підвищення спроможності Управління внутрішнього аудиту відповідно до законодавства України та Міжнародних стандартів професійної практики внутрішнього аудиту.

За підсумком сьогоднішньої зустрічі в. о. Голови Державної митної служби України Вячеслав Демченко та Президент “Інституту внутрішніх аудиторів України” Тетяна Лебединець обговорили питання подальшої співпраці та дійшли згоди щодо напрямів розвитку взаємодії.