Держмитслужба продовжує розвивати співпрацю з Всесвітньою митною організацією, зокрема у сфері імплементації політики ґендерної рівності.

19 жовтня
Odoo • Зображення та текст

18 жовтня 2022 року Держмитслужба вже втретє взяла участь у засіданні віртуальної групи ВМО з питань ґендерної рівності та різноманітності. Віртуальна робоча група є платформою для обміну досвідом та передовою практикою між країнами-членами організації з питань ґендерної рівності та різноманітності. Під час зустрічі Йоханна Тернстром, проєктна менеджерка ВМО з ґендерних питань, відзначила, що ВМО надають особливого значення реалізації ґендерної політики в митних адміністраціях країн-учасниць. 

Під час засідання вперше провели вибори Голови та заступника голови віртуальної робочої групи. Ними стали представниці Замбії та Індонезії. Під час засідання учасники робочої групи ВМО обговорили план дій на 2023 рік з питань ґендерної рівності та різноманітності, результати щорічного опитування серед країн-учасниць, випуск наступного примірника збірника ВМО з ґендерних питань та різноманітності, статтю до якого Держмитслужба вже надіслала до ВМО та буде обов'язково представлена в зазначеній публікації. До того ж учасники та учасниці засідання окреслили теми для обговорення на 2023 рік та затвердили профіль експерта з ґендерної рівності ВМО, а представниця митної адміністрації Перу поділилися досвідом імплементації програми по протидії сексуальним домаганням на робочому місті. 

Держмитслужба продовжує розвивати співпрацю з Всесвітньою митною організацією, зокрема у сфері імплементації політики ґендерної рівності.

Нагадаємо, що у жовтні 2021 року Департаментом по роботі з персоналом як відповідальним за вказаний напрямок структурним підрозділом було забезпечено створення робочої групи з питань ґендерної політики, яку очолив заступник Голови Державної митної служби Владислав Суворов, на якого також покладено виконання обов’язків із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі в Держмитслужбі. Одним із пріоритетних завдань робочої групи визначено посилення співпраці з ВМО у сфері реалізації ґендерної політики.