Держмитслужба розпочала черговий етап формування кадрового потенціалу з числа студентів

5 грудня
Odoo • Зображення та текст

З цією метою для студентів та випускників профільних закладів вищої освіти, з якими Держмитслужбою укладено договори про співпрацю (меморандуми), розроблено програму спеціалізованої підготовки за дистанційною формою навчання на тему: «Ключові компоненти здійснення митної справи».

Така підготовка забезпечує не тільки набуття нових професійних знань, а й полегшує та скорочує адаптаційний період у перші місяці роботи в майбутньому. Студентів та випускників профільних ЗВО, які успішно її завершили, Держмитслужба активно запрошує до працевлаштування.

Держмитслужба високо цінує співпрацю з Університетом митної справи та фінансів, Західноукраїнським національним університетом, Державним податковим університетом і Державним торговельно-економічним університетом  та особливо цінує тих випускників, які не дивлячись на труднощі сьогодення бажають працювати на благо нашої держави та захищати її економічні інтереси.

Загалом з початку року до митних органів призначено понад 200 посадових осіб з числа молоді та випускників закладів вищої освіти, які вже успішно пройшли адаптаційний період і розпочали свій професійний шлях митників.

Якщо ви також бажаєте працювати у митних органах України, переходьте за посилання https://customs.gov.ua/robota-z-personalom за яким розміщена вся необхідна інформація щодо можливості працевлаштування у Держмитслужбі. За цим же посиланням можна долучитися до експериментального проєкту з формування резерву працівників для роботи у митних органах на деокупованих територіях України.