Держмитслужба розпочала серію вебінарів за участі представників відомих світових компаній

31 січня
Odoo • Зображення та текст

Держмитслужба розпочала серію вебінарів за участі представників найбільших світових компаній, присвячену практичним аспектам боротьби з контрафактними товарами. 

Так, 31 січня, за ініціативи Управління нетарифного регулювання Держмитслужби та за організаційної підтримки Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами (EU4PFM) відбувся перший вебінар "Основні ознаки контрафактних товарів Sony PlayStation". Участь у ньому взяли експерт EU4PFM Георгій Георгієв та представниця "Sony Interactive Entertainment" Камельджіт Сідх. 

Георгій Георгієв розповів про практичні аспекти застосування інформаційної системи COPIS, яка забезпечує співпрацю правовласників, митниці та правоохоронних органів у питаннях захисту права інтелектуальної власності; про особливості пошуку торговельних марок у цій системі тощо. Також пан Георгієв навів приклади використання даних IP-Enforcement – спільної платформи для обміну інформацією між правовласниками, митниками та правоохоронними органами.  

Камельджіт Сідх, яка має понад 20 років досвіду роботи у напрямі захисту прав інтелектуальної власності, зокрема, розповіла про ідентифікаційні ознаки оригінальних та контрафактних товарів Sony PlayStation. Ознайомила з виявленими зразками контрафактної продукції. 

Держмитслужба зацікавлена у проведенні таких семінарів щомісяця. Цього разу участь у ньому взяли близько 200 митників, для яких інформація, надана доповідачами буде корисною при здійсненні митного контролю та оформлення.