Доповнено перелік товарів, ввезення яких на митну територію України та/або переміщення транзитом здійснюється без надання забезпечення сплати митних платежів

2 лютого
Odoo • Зображення та текст

Постановою від 31 січня 2023 р. № 80 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2022 р. №1091. Зокрема, доповнено перелік окремих товарів, ввезення яких на митну територію України та/або переміщення територією України транзитом здійснюється без надання митним органам забезпечення сплати митних платежів.

Так, перелік доповнено пунктами:

7, що включає товари, опис та коди згідно з УКТЗЕД яких визначені пунктами 9.21 та 9.23 розділу ХХІ “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України. Йдеться, зокрема, про товари для відновлення та ремонту інфраструктури підприємств, які займаються виробництвом, передачею, розподілом електричної енергії та інші товари. Цей пункт втрачає чинність з 1 травня 2023 року.

8, що включає товари, опис та коди згідно з УКТЗЕД яких визначені пунктами 9.22 розділу ХХІ “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України. Зокрема такі товари, які ввозяться в Україну громадськими об’єднаннями та/або благодійними організаціями, включеними до Реєстру неприбуткових установ та організацій, для подальшої їх безоплатної передачі оборонцям.

Постанова набирає чинності з дня її опублікування, тобто з 2 лютого 2023 року.