Держмитслужба системно протидіє корупційним правопорушенням:на Львівщині викрито злочинну схему за участі працівника митниці

7 липня
Odoo • Зображення та текст

На митному посту «Городок» Львівської митниці співробітники СБ України, Львівської обласної прокуратури та слідчі Нацполіції  у взаємодії з Управлінням внутрішньої безпеки Держмитслужби викрили злочинне угруповання за участі посадовця митниці.


Так, митник разом з кількома брокерами організували схему вимагання та одержання неправомірної вигоди від 100 до 150 доларів США під виглядом брокерських послуг за митне оформлення транспортних засобів, бувших у користуванні.

Посадовцю Львівської митниці повідомлено про підозру за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 ККУ – прийняття пропозиції, обіцянки, або неправомірної вигоди службовою особою.

Такі дії працівників митних органів є неприйнятними та недопустимими, тому Держмитслужба сприяє правоохоронним органам у подальшому розслідуванні і притягненню винних до відповідальності, передбаченої законом. Також перевіряється причетність інших працівників до корупційних зловживань. 

Нагадуємо, що якщо вам стали відомі факти корупційних зловживань працівниками Держмитслужби, ви можете повідомити спеціально уповноважених представників у сфері протидії корупції:

- заповнивши спеціальну форму за посиланням https://bit.ly/39XSIr3

- за номером телефону +380 44 247 28 44

- електронною поштою anticorruption@customs.gov.ua