Держмитслужба та Спілка ветеранів митної служби України підписали угоду про співпрацю та взаємодію

22 липня

22 липня в.о. голови Державної митної служби України Ігор Муратов та Голова  Спілки ветеранів митної служби України Олег Грабовський підписали угоду про співробітництво та взаємодію.

Odoo • Зображення та текст

Основна мета цієї Угоди — це збереження і примноження кращих традицій, що склалися в митних органах, забезпечення захисту прав та підтримки законних інтересів ветеранів митної служби України.

Згідно Угоди сторони об'єднують свої зусилля для реалізації завдань, спрямованих на забезпечення виховання працівників митних органів у дусі належного ставлення до виконання службових обов'язків, дотримання етики взаємовідносин та культури поведінки у процесі службової діяльності. Також сторони здійснюватимуть співпрацю щодо захисту соціальних прав та законних інтересів працівників митниці та ветеранів. 

Держмитслужба налаштована залучати потенціал і досвід найкращих досвідчених фахівців митної справи, які мають практику впровадження законодавчих змін. Ветерани сприятимуть формуванню високого рівня культури спілкування у молодих працівників.