Держмитслужба та Університет митної справи та фінансів підписали договір про співпрацю

24 липня

24 липня Державна митна служба України та Університет митної справи та фінансів (далі – Університет) підписали договір про співробітництво. Держмитслужба та Університет домовились про встановлення та розвиток співпраці з метою здійснення наукової та науково-технічної діяльності.

Odoo • Зображення та текст

Обидві сторони будуватимуть свої відносини на основі принципів рівноправності, законності, взаємодопомоги, взаємних інтересів, гласності та дотримання суспільних інтересів.

За договором Університет здійснюватиме підвищення кваліфікації працівників, займатиметься підготовкою науково-педагогічних кадрів, погоджуватиме терміни проходження практик для студентів тощо. 

Держмитслужба натомість надаватиме матеріали для курсових робіт студентів, проводитиме стажування викладачів, забезпечуватиме Університет базами навчальної, виробничої та переддипломної практики. 

Підписання цього договору сприятиме кращій підготовці майбутніх фахівців з митної справи, збільшенню практичних знань у студентів та поглибленню роботи між Митницею та Університетом.