Держмитслужба та Федерація роботодавців України підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво

30 липня

Сьогодні, 30 липня 2020 р., очільники Держмитслужби й Федерації роботодавців України - Ігор Муратов і Дмитро Олійник - підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Меморандум спрямований на консолідацію зусиль бізнесу та держави для забезпечення умов розвитку економіки, підприємницької діяльності та налагодження ефективного діалогу.

Odoo • Зображення та текст

Меморандум покликаний сприяти створенню належних умов для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, згідно з вимогами митного законодавства. Також спільні дії сторін в рамках Меморандуму забезпечуватимуть реалізацію комплексу узгоджених заходів для створення ефективного механізму протидії корупційним проявам.

Відтепер між Держмитслужбою та Федерацією роботодавців України будуть проводитися консультації, спільні заходи, спрямовані на покращення міжнародного іміджу держави, зростання зовнішньоекономічної активності України; здійснюватися обмін пропозиціями щодо удосконалення митного законодавства; створюватися робочі групи для реалізації принципів економічної та соціальної політики та захисту інтересів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.