Працівники Митниці отримали від Європейського Союзу засоби захисту для боротьби з COVID-19

3 серпня

 27 липня представники Європейського Союзу передали митникам, які несуть службу на митних постах та першими зустрічають громадян, що перетинають кордон, засоби індивідуального захисту.

Odoo • Зображення та текст

Серед обладнання, яке відтепер допомагатиме захистити життя і здоров’я працівників Митниці та сприятиме безпечному перетину кордону громадянами під час пандемії коронавірусу:

 - захисні респіратори типу FFP2,

- медичні рукавички,

- окуляри,

- захисні екрани для обличчя,

- дезінфікуючі засоби,

- костюми біологічного захисту,

- бахіли,

- безконтактні термометри.

«Держмитслужба високо цінує допомогу надану Європейським Союзом. Незважаючи на існуючі обмеження міжнародного сполучення, деякі країни поступово послаблюють карантин, відновлюють авіасполучення, продовжують здійснюватися міжнародні вантажні перевезення, в Україні відкриті великі пункти пропуску та функціонують основні аеропорти. Звичайно, в умовах ризику інфікування коронавірусом, безпека наших працівників, які сумлінно виконують службові обов’язки і забезпечують здійснення митного контролю на кордоні, залишається в пріоритеті», - зазначив в.о. Голови  Держмитслужби Ігор Муратов.

 

Довідково: Допомога надана в рамках проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», що фінансується Європейським Союзом.