Держмитслужба уклала Меморандуми про взаємодію та співробітництво ще з 9 вищими навчальними закладами України

1 лютого

У рамках постійної ініціативи зі створення умов для кадрового оновлення та формування кадрового потенціалу, Державна митна служба України уклала чергові меморандуми про співпрацю з провідними навчальними закладами України.

Наразі Держмитслужба активно взаємодіє з 15-ма вищими навчальними закладами, що розташовані в різних областях України. Разом з цим, враховуючи додаткову потребу у залученні молоді та охопленні такою співпрацею всієї території держави, Держмитслужба впровадила новий етап співпраці, уклавши меморандуми ще з 9 вищими навчальними закладами України, а саме:

Вінницьким національним технічним університетом,

Державним університетом “Житомирська політехніка”,

Національним університетом “Острозька академія”,

Національним університетом водного господарства та природокористування,

Полтавським університетом економіки і торгівлі,

Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом,

Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка,

Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького,

Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

Співпраця передбачає не тільки обмін знаннями та досвідом, а й конкретну можливість для студентів отримати практичну підготовку в Державній митній службі України та її територіальних органах. Це ініціатива, яка сприятиме розвитку особистих та професійних навичок студентів, дозволяючи їм отримати цінний досвід у справжніх умовах роботи. Важливо зауважити, що такий підхід має сприяти оновленню кадрового складу митних органів та залученню молодих та вмотивованих фахівців.

Зазначена інтегрована концепція співпраці з вищими навчальними закладами визначає стратегічний напрямок розвитку Державної митної служби України у створенні сучасної та ефективної митної системи в контексті європейської інтеграції України.