На потреби Держприкордонслужби Київська митниця передала партію російських автозапчастин вартістю 3 млн гривень

12 липня
Odoo • Зображення та текст

Київська митниця спільно з Теруправлінням ДБР у м. Києві передали для ремонту та відновлення транспорту  Держприкордонслужби майже 10 тонн запасних частин до транспортних засобів, що зберігалися в зоні митного контролю митниці. Загальна вартість запчастин - 3 млн гривень. 

Даний товар був заявлений до митного оформлення в Київській митниці. Під час перевірки товаросупровідних документів митники встановили, що запчастини постачаються в Україну за контрактом, в якому валютою розрахунку є російські рублі, а оплата за товар здійснюється на рахунок, відкритий в країні-агресорі.

У результаті спільних заходів Київської митниці та Теруправління ДБР у м.Києві встановлено, що  запчастини вироблені на підприємствах росії та переміщені з росії до білорусі фактично вже після повномасштабного вторгнення, та в подальшому ввезені в Україну.

Odoo • Зображення та текст

Митне оформлення цього товару було одразу призупинено, а запчастини вилучені відповідно до Протоколу огляду речей та документів Теруправлінням ДБР у м.Києві в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 110-2 Кримінального кодексу України. Ухвалою слідчого судді на дане майно накладено арешт.

Odoo • Зображення та текст

Наразі, керуючись режимом воєнного стану, здійснено їх примусове відчуження. Товар передано одній з військових частин Державної прикордонної служби України. Завдяки цим автозапчастинам, транспортні засоби Держприкордонслужби, що пошкоджені під час бойових дій чи підлягають ремонту, знов  допомагатимуть воїнам виконувати оперативні завдання.