На Закарпатській митниці відбулась нарада з питань розвитку митного аудиту

18 жовтня
Odoo • Зображення та текст

13 жовтня  відбулась  виїзна нарада  Департаменту митного аудиту та обліку осіб Держмитслужби  з працівниками Закарпатської та Львівської митниць з питання перспектив розвитку митного аудиту, як  одного із складових пост контролю.

В нараді, під головуванням Директора департаменту митного аудиту та обліку осіб Аніщенко Світлани, крім підрозділів митного аудиту взяли участь  працівники структурних підрозділів Закарпатської митниці митних платежів, митної вартості та митно-тарифного регулювання,  організації митного контролю та підрозділу митного  оформлення.

Основним питанням, яке обговорювалось на нараді  - можливість отримання спеціальних спрощених процедур за результатами  митного аудиту  для економічних операторів та необхідність напрацювання внутрішніх регламентів для створення ефективної системи пост-аудит контролю та пришвидшення руху  товарів через кордон України.

Учасники наради висловили пропозиції щодо подальшого продовження взаємодії з Департаментом митного аудиту та обліку осіб Держмитслужби щодо шляхів вирішення проблемних питань здійснення пост-митного контролю.