Представники Держмитслужби продовжують брати участь у проєктах міжнародного митного співробітництва

21 жовтня
Odoo • Зображення та текст

13 жовтня на базі навчального центру у пункті пропуску Вишнє-Німецьке Словацької Республіки працівники Закарпатської митниці та Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби взяли участь у тренінгу «Технології, що використовуються для здійснення митних формальностей на зовнішніх кордонах ЄС».

Проведення тренінгу спрямоване на налагодження комунікації, розширення перспектив спільного комплексного управління кордонами та ефективний обмін кращими практиками між митними службами Словаччини та України.

За підсумками навчального тренінгу словацькі викладачі відзначили високий рівень професійної підготовки посадових осіб Держмитслужби та успішні результати зазначеного навчання.

Висловлюємо вдячність Міністерству внутрішніх справ Словацької Республіки, Словацькій асоціації зовнішньої політики при підтримці НУО «Apenhet»  Норвегії та громадській організації «Центр аналізу регіональних ризиків» за запрошення до участі у тренінгах та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.