Офіційна інформація!

29 жовтня
Odoo • Зображення та текст

Держмитслужба системно протидіє будь-яким правопорушенням з боку працівників і робить усе для очищення від недоброчесних співробітників.

Так, Державним бюро розслідувань було повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем шістьом працівникам Житомирської митниці (до реорганізації – Київська митниця Держмитслужби), причетним до оборудок під час розмитнення вантажівок у період з листопада 2018 року по січень 2020 року (діяльність Житомирської і Київської митниці ДФС).

Варто зазначити, що раніше Київською митницею Держмитслужби (до зони діяльності якої входила Житомирська область) була проведена внутрішня перевірка, у ході якої досліджено питання протиправних дій посадових осіб митниць. Матеріали перевірки було скеровано до ДБР.

Наразі триває досудове розслідування.

Відповідними підрозділами Держмитслужби проводиться активна роз’яснювальна та профілактична робота з метою недопущення пов’язаних з корупцією протизаконних дій своїх службовців.

Держмитслужба засуджує будь-які прояви корупції та співпрацює з правоохоронними органами з метою недопущення подібних випадків.