Представники Держмитслужби взяли участь у вебінарі на тему «Управління митними ризиками та профілювання ризиків - досвід Литовської митниці»

4 грудня
Odoo • Зображення та текст

Посадові особи Департаменту профілювання митних ризиків Держмитслужби взяли участь у вебінарі, організованому проектом «Підтримка Європейського Союзу у зміцненні інтегрованого управління кордонами -стійкість» (EU4IBM-Resilience) за участі міжнародних експертів Проєкту і представників Митної Кримінальної Служби Литви.

Під час вебінару литовські колеги представили досвід та інновації Європейського Союзу і Литовської митниці, зокрема, у сфері управління ризиками. Окрема увага була приділена сучасним інструментам та технологіям управління ризиками в сфері митного контролю.

Крім того, багато уваги литовські колеги приділили власному досвіду розробки і впровадження інструментів з управління ризиками, а також здійснення таргетингу.

Вдячні за організацію заходу проєкту EU4IBM-Resilience, який імплементується Міжнародним Центром розвитку міграційної політики та Митній Кримінальній Службі Литви. Представлений досвід Європейського Союзу та Литовської митниці неодмінно сприятиме посиленню спроможностей митних органів України у сфері управління ризиками та таргетингу.