Привітання в. о. Голови Державної митної служби України

31 грудня
Odoo • Зображення та текст

Шановні митники, дорогі друзі!

Щиро вітаю всіх вас, ваших рідних і близьких з Новорічними святами!

2021 рік був непростим, насиченим викликами та подіями, але він приніс нові успіхи та здобутки. Його головний підсумок - Державна митна служба впевнено крокує шляхом всебічного реформування і очищення. Ми всі продовжуємо вчитися жити в умовах пандемії - немає жодної сфери життя, на яку б не вплинули нові глобальні умови сьогодення. Проте Новий рік завжди асоціюється із новою, чистою сторінкою, оптимістичними очікуваннями та вірою в зміни на краще. Впевнений, що Новий, 2022 рік буде не менш результативним, ніж минулий і кожен з нас ще старанніше та ретельніше виконуватиме свої обов’язки, працюючи на благо нашої країни

Усім працівникам Держмитслужби, нашим колегам-захисникам кордону та безпеки нашої країни, воїнам та правоохоронцям дякую за спільну роботу, взаєморозуміння, мужність, витримку і відповідальність при виконанні службового і громадянського обов’язку.

Бажаю вам, вашим рідним та близьким, щоб у Новому році кожен день був сповнений щирою радістю, незламною вірою, досягненнями і здобутками! Нехай  здійсняться усі ваші задуми і заповітні мрії! Нехай Різдвяні свята будуть радісними, а прийдешній рік – успішним!

З Новим роком!

З Різдвом Христовим!

 

З повагою

в. о. Голови Вячеслав Демченко