У результаті взаємодії СБУ і Держмитслужби викрито недоброчесного посадовця Львівської митниці

5 лютого
Odoo • Зображення та текст

За сприяння Департаменту відомчої безпеки та контролю Держмитслужби працівники УСБУ у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури задокументували факт одержання неправомірної вигоди у розмірі 8500 грн інспектором митного поста «Рава-Руська» Львівської митниці. Це був другий задокументований випадок одержання митником грошової винагороди за безперешкодне переміщення товарів на територію України. 

Слідчі дії тривають. Державна митна служба України сприяє правоохоронним органам у розслідуванні і притягненні винних до відповідальності, передбаченої законом. Також вирішується питання щодо відсторонення  інспектора від займаної посади і перевіряється причетність інших працівників до корупційних зловживань.  

З метою очищення структури від недоброчесних посадовців Держмитслужба системно протидіє корупційним правопорушенням. Тож якщо вам стали відомі факти зловживань працівниками митних органів, просимо повідомляти уповноважених представників у сфері протидії корупції: 

📑заповнивши спеціальну форму за посиланням https://bit.ly/39XSIr3 

📞за номером телефону +380 44 247 28 44 

📧 електронною поштою anticorruption@customs.gov.uа