Вдосконалення підготовки майбутніх митників у дії

7 листопада
Odoo • Зображення та текст

Посадові особи Державної митної служби України взяли участь у робочій зустрічі, що відбулась на базі Ірпінської міської ради. Разом з керівництвом міста Ірпінь та представниками Державного податкового університету обговорили питання співпраці у напрямку вдосконалення та підтримки підготовки митників на основі сучасних комплексних знань в галузі права та економіки. Дермитслужбу представив Геннадій Яворовський, начальник відділу адміністративного врегулювання спорів Юридичного департаменту.

Важливо, що під час зустрічі відбулася презентація підручника “Митне право”, в якому об’єднано досвід практичної та наукової роботи у митній сфері фахівців-практиків, вчених Державного податкового університету, Університету митної справи та фінансів. 

Співавторами підручника є фахівці центрального апарату Державної митної служби України кандидат юридичних наук Сергій Острович, Заслужений юрист України Геннадій Яворовський, керівник юридичного управління Закарпатської митниці доктор юридичних наук, професор Лілія Дорофеєва у творчій співпраці з доктором економічних наук, професором Олександром Гребельником, доктором юридичних наук, професором Оленою Рябченко та іншими дослідниками проблем митно-правового регулювання.