Відбулась робоча нарада Голови Держмитслужби з представниками Національної Ради реформ та профільного комітету ВРУ

24 грудня

Учора, 23 грудня, відбулась робоча нарада Голови Держмитслужби з представниками Національної Ради реформ, комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, Міністерства фінансів.

Odoo • Зображення та текст
Участь у нараді з боку Держмитслужби взяли Голова Павло Рябікін, заступники Голови Владислав Суворов та Євгеній Єнтіс, представники департаментів, керівник Офісу підтримки реформ. Національну Раду реформ на нараді представляли Міхеіл Саакашвілі та експерти Офісу простих рішень та результатів Гіоргі Цхакая, Юрій Федчишин, Семен Юрійович Кривонос. Від профільного комітету ВРУ – голова комітету Данило Гетманцев, Андрій Холодов, Олександр Сова. Також з боку Міністерства фінансів України участь брав директор Департаменту митної політики Олександр Москаленко. 

Це – перша робоча нарада Павла Рябікіна з представниками влади для погодження подальших кроків з реформування та розвитку Держмитслужби.

Зокрема, на обговорення були винесені питання криміналізації контрабанди товарів та державного контролю під час їх переміщення через кордон, перспектив цифровізації Держмитслужби, розвитку сервісних функцій Митниці.

Також обговорювались пропозиції Офісу простих рішень щодо можливості запровадження та особливостей функціонування «Відкритого митного простору».

Під час наради сторони підкреслили необхідність координації подальшої співпраці в напрацюванні пропозицій щодо подальшого розвитку митної системи України.