Відбулась зустріч в.о. Голови Держмитслужби з представниками Посольства Республіки Корея в Україні

26 листопада

25 листопада відбулась зустріч в.о. Голови Вячеслава Демченка з представниками Посольства Республіки Корея в Україні.

Odoo • Зображення та текст

Також з української сторони участь взяли Микола Князевич, в. о. директора   Департаменту   міжнародної   взаємодії; Андрій Войцещук, директор Департаменту митних платежів, контролю митної вартості та митно-тарифного регулювання ЗЕД; Олексій Калинович, заступник директора Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.

Зі сторони Посольства Республіки Корея участь взяли О Джун Гин, радник-посланник Посольства Республіки Корея в Україні; Кім Бьонг Ро, радник Посольства Республіки Корея в Україні; Лиходовський Сергій Володимирович, аналітик Посольства Республіки Корея в Україні.

Під час спільної наради в.о. Голови Держмитслужби подякував корейській стороні за можливість взяти участь у цій зустрічі. Сторони обговорили налагодження каналу комунікацій з корейською  митною адміністрацією з метою перевірки автентичності документів поданих до митного оформлення. Під час зустрічі українська сторона порушила питання проведення консультації на рівні експертів між митними адміністраціями обох країн з метою боротьби з митним шахрайством щодо митного оформлення вживаних автомобілів придбаних в Кореї. 

Також сторони порушили питання можливої участі України в програмах міжнародної-технічної допомоги, які надає уряд Республіки Корея. 

Наприкінці зустрічі сторони домовились обмінятись контактами та провести ряд зустрічей для налагодження тіснішого контакту.