Відбулося публічне обговорення Антикорупційної програми Держмитслужби

22 квітня

Сьогодні, 22 квітня, відбулося публічне обговорення Антикорупційної програми Держмитслужби 2021-2022 рр., яка передбачає систему заходів для зниження впливу корупційних ризиків та зменшення ймовірності вчинення корупційних правопорушень.

Odoo • Зображення та текст

Держмитслужба не толерує та не підтримує корупцію у будь-яких її проявах. Саме тому Антикорупційна програма покликана забезпечити створення ефективної системи запобігання, виявлення, протидії і припинення корупції, зловживань службовим становищем. Впровадження механізмів прозорості дозволять сприяти підвищенню рівня довіри громадян та суб'єктів ЗЕД до митних органів.

Враховуючи протиепідемічні обмеження, зустріч з громадськістю відбулася у форматі вебконференції під головуванням заступника Голови Держмитслужби Владислава Суворова.

Зокрема, за участю громадських організацій обговорили шляхи удосконалення Антикорупційної програми. Свої зауваження та пропозиції висловили представники Робочої групи з питань реалізації проєкту EU4PFM та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

Усі пропозиції будуть враховані при подальшому опрацюванні та наповненні Антикорупційної програми Державної митної служби України перед направленням до Національного агентства з питань запобігання корупції.