За допомогою сканера закарпатські митники швидко знайшли тайники з сигаретами та наркотиками

23 листопада
Odoo • Зображення та текст

Сьогодні вночі, 23 листопада, на митному посту «Тиса», що на кордоні з Угорщиною, інспектори Закарпатської митниці при огляді транспортного засобу натрапили на кілька сховок з прихованим товаром та викрили злочинні дії закарпатського перевізника. 

Так, експортуючи з України до Євросоюзу вантаж, водій під час проходження митного контролю запевняв стражів кордону у доброчесних намірах. Втім, коли митники перевіряли кабіну, звернули увагу на пошкоджену заводську обшивку водійського салону. Відразу було прийнято рішення відправити вантажівку на сканування, де на моніторі виявлено, що порожнини кабіни чимось заповнені. 

Після цього митники дістались до кількох тайників, «нашпигованих» не лише сигаретами різних марок з українським акцизом, а й щонайменше 10 пакунками з речовиною, схожою на марихуану. 

Odoo • Зображення та текст
Odoo • Зображення та текст
Odoo • Зображення та текст

Наразі триває перевірка та виймання прихованих від митного контролю сигарет. Викрите порушення  буде задокументовано за ч. 1 ст. 483 Митного Кодексу України. Крім цього, до правоохоронних органів буде направлено повідомлення про можливе кримінальне правопорушення за ознаками ст. 305 Кримінального кодексу України.