За результатами перевірок митних оформлень товарів до держбюджету додатково сплачено 1,7 млн грн

18 липня
Odoo • Зображення та текст

Сьогодні, 18 липня, під головуванням заступника Голови Держмитслужби Руслана Черкасського проведено заслуховування керівного складу Департаменту організації митного контролю та оформлення за підсумками роботи у І півріччі 2022 року.

Протягом звітного періоду робота Департаменту була спрямована на забезпечення чіткої і злагодженої роботи всіх працюючих пунктів пропуску для забезпечення оперативного ввезення та митного оформлення товарів, які є необхідними в умовах воєнного стану. В першу чергу, це стосується пропуску через митний кордон України вантажів гуманітарної допомоги, товарів для потреб Збройних Сил України, товарів критичного імпорту, паливно-мастильних матеріалів. Також було відмічено роботу Департаменту по забезпеченню експорту сільськогосподарської продукції.

Підведені підсумки за напрямками митного оформлення окремих товарів у митному режимі імпорту, контролю за доставкою вантажів, удосконалення роботи з митними посередниками і гарантами.

За результатами доручень, наданих Департаментом митницям щодо перевірок митних оформлень товарів, до державного бюджету додатково сплачено 1,7 млн грн (товари в режимі імпорту) і 150 тис грн (товари в режимі тимчасового ввезення).

За напрямком взаємодії з гарантами до державного бюджету перераховано суму митних платежів у розмірі 910 тис грн у зв’язку із невиконанням особами зобов’язань, що випливають з митних процедур, забезпечених фінансовою гарантією у вигляді документа.

За підсумками наради окреслено основні напрямки та ініціативи, які потребують особливої уваги та зосередження зусиль Департаменту у другому півріччі 2022 року.