Члени Європейської Бізнес Асоціації цікавляться програмою АЕО

17 грудня

15 грудня відбувся дистанційний семінар для членів Європейської Бізнес Асоціації «Практичні аспекти процедури отримання статусу Авторизованого економічного оператора (АЕО)», участь в якому взяли близько 50 учасників. Це 4-й семінарів із серії семінарів для бізнесу, організованих за участі Міністерства фінансів, Держмитслужби, Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM) та Офісу підтримки реформ (RST) при Міністерстві фінансів України. Попередні три було проведено для членів Спілки українських підприємців, Американської торгової палати в Україні та Українського клубу аграрного бізнесу.

Odoo • Зображення та текст

Мета семінарів – надати інформацію про запроваджену в Україні у серпні 2020 програму АЕО, яка відповідає нормам ЄС.

Під час семінару обговорювалися питання щодо проведення оцінки відповідності підприємств критеріям АЕО, застосування окремих переваг та спеціальних спрощень підприємствами, які отримали авторизацію АЕО, зміни в законодавстві, що наберуть чинності у 2022 році тощо. 

На запитання представників бізнесу відповіли начальник управління супроводження авторизованих економічних операторів Департаменту організації митного контролю та митного оформлення Держмитслужби Андрій Теплий, координатор митної реформи Офісу підтримки реформ при Мінфіні, радник заступника Міністра фінансів України Оксана Дрозач та експерт з питань запровадження АЕО Програми EU4PFM Олексій Воробйов.


Теги: