Тестування митників розпочнеться 20 квітня

15 квітня

На офіційному сайті Держмитслужби опублікований затверджений план-графік проведення тестування посадових осіб митних органів з питань кваліфікації та благонадійності. Тестування розпочнеться по всіх територіальних органах Держмитслужби одночасно – 20 квітня 2021 року о 9-00. В залежності від технічних можливостей та кількості персоналу, який має пройти тестування, терміни реалізації проєкту відрізнятимуться по кожному з територіальних органів й становитимуть максимум 19 робочих днів. Тестування відбуватиметься із суворим дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Odoo • Зображення та текст

Кожен зі співробітників Митної служби протягом одного дня пройде три тести: на рівень знань митного та антикорупційного законодавства;  на загальні здібності (зокрема, абстрактне, числове, вербальне мислення);  тестування на благонадійність, яке є психологічним тестом, призначеним виявити посадових осіб із ризиками схильності до порушення встановлених правил та непродуктивної поведінки на робочому місці.

Результати перших двох тестів стануть відомі всім протестованим одразу по закінченні проходження тестів, результат тесту на благонадійність не повідомлятиметься особі, що проходитиме тестування.

Додаткова інформація щодо проєкту з тестування посадових осіб митних органів: https://customs.gov.ua/testuvannia